10 YAŞINDAKİ MELİSA, BAŞKAN YILMAZ'IN SÜRPRİZİYLE YENİ MUHABBET KUŞUNA KAVUŞTU!

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, muhabbet kuşu kaçan 10 yaşındaki Melisa'nın üzülmesine duyarsız kalmadı. Başkan Yılmaz, aynı renkte yeni bir muhabbet kuşu hediye ederek, Melisa'ya sürpriz yaptı. Mersin merkez Toroslar İlçesi Halkkent Mahallesi'nde Boncuk ismini verdiği muhabbet kuşunun kaçması üzerine üzülen 10 yaşındaki Melisa'nın annesi Ayşe Balcı, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'a sosyal medya üzerinden ulaşarak kızı için muhabbet kuşu istedi. Başkan Yılmaz, tam kapanma süreci nedeniyle yeni bir kuş alamadığını belirten Anne Ayşe Balcı'nın mesajına duyarsız kalmadı.
Bu haber 2021-05-03 16:17:52 eklenmiştir

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, muhabbet kuşu kaçan 10 yaşındaki Melisa'nın üzülmesine duyarsız kalmadı. Başkan Yılmaz, aynı renkte yeni bir muhabbet kuşu hediye ederek, Melisa'ya sürpriz yaptı.

Mersin merkez Toroslar İlçesi Halkkent Mahallesi'nde Boncuk ismini verdiği muhabbet kuşunun kaçması üzerine üzülen 10 yaşındaki Melisa'nın annesi Ayşe Balcı, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'a sosyal medya üzerinden ulaşarak kızı için muhabbet kuşu istedi.

Başkan Yılmaz, tam kapanma süreci nedeniyle yeni bir kuş alamadığını belirten Anne Ayşe Balcı'nın mesajına duyarsız kalmadı.

Balcı ile irtibata geçen Başkan Yılmaz, Melisa'ya kaçan kuşu Boncuğa benzeyen sarı renkte yeni bir muhabbet kuşu alarak sürpriz yaptı. Pandemi kuralları çerçevesinde kapı önünde gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmaz, eşi Meltem Yılmaz ile birlikte Melisa'ya yeni muhabbet kuşunu kendi elleriyle teslim etti.

Melisa ise bu sürprizle büyük bir mutluluk yaşadı.

Melisa; "Yeni Bir Muhabbet Kuşu Getireceğinizi Biliyordum"

Yeni muhabbet kuşuna kavuşan Melisa, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'a teşekkür ederek; "Annem üzüldüğüm için başkanımıza bir mesaj yazmış. Başkanımızın bana sürpriz yapacağını, beni kırmayacağını biliyordum. Çok mutlu oldum" dedi.

Anne Balcı; "Başkanımız, Mesajıma Duyarsız Kalmadı. Allah Razı Olsun"

Melisa'nın annesi Ayşe Balcı ise kızının üzülmesine duyarsız kalmayan Başkan Yılmaz'a teşekkür ederek; "Kapıyı açık unutmuşum. Kızım muhabbet kuşunun kaçtığını görünce çok ağladı. Ben de üzüntüsüne dayanamadım. Çocuklara olan hassasiyetini bildiğim için başkanımıza bir mesaj gönderdim ve bu durumu kendisiyle paylaştım. Başkanımız bize ulaşarak güzel bir sürpriz yaptı. Allah razı olsun" diye konuştu.

Başkan Yılmaz; "Çocuklarımızın Yüzündeki Mutluluk Her Şeye Değer"

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Melisa'ya yeni muhabbet kuşunun hayırlı olmasını dileyerek; "Çocuklarımızın gönüllerini almak, onların yüzündeki tebessümü görmek bizim için büyük bir mutluluk. Onların her zaman yanındayız" ifadelerini kullandı.

"Hizmetlerimizi, vatandaşlarımızla hep el ele, gönül gönüle  sürdürmeye devam edeceğiz" diyen Başkan Yılmaz; "Muhabbet kuşu kaçan küçük kızımız Melisa'nın üzülmesine yüreğimiz dayanmadı. Sosyal medyadan annesinin bize gönderdiği mesaja kayıtsız kalmayarak kendisine yeni bir muhabbet kuşu hediye ettik. Çocuklarımızın hayvan sevgisiyle büyümelerini istiyoruz. Pandemi nedeniyle kızımızla kucaklaşamadık ama daha güzel günlerde yine hep beraber olmayı temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Daha sonra Melisa, Başkan Yılmaz'a annesinin el emeği ile yaptığı hediyeyi takdim ederken, Başkan Yılmaz da mahalledeki çocuklara Nutuk ve boyama kitabı verdi.

 

 

ETİKETLER :
Diğer TOROSLAR BELEDİYESİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Mersin Ses Gazetesi
Copyright © 2021 Mersin Ses Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi