https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi

MHP MEZİTLİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ MEHMET HANİFİ BAKAN:MEZİTLİNİN SORUNLARINI BİLİYORUM

MHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Mehmet Hanifi Bakan Gazetemiz’e açıklama yaptı Bakan şunları söyledi: “İlçeme hizmet vermek için bu yola çıktım. Uzun sğredir yaşadığım ilçe Olan Mezitli’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Gönülden bağlı olduğum ilçem için ben de meclis üyesi oldum” dedi.
Bu haber 2020-10-10 01:38:53 eklenmiştir

MHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Mehmet Hanifi Bakan Gazetemiz’e açıklama yaptı

Bakan şunları söyledi: “İlçeme hizmet vermek için bu yola çıktım. Uzun sğredir yaşadığım ilçe Olan Mezitli’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Gönülden bağlı olduğum ilçem için ben de meclis üyesi oldum” dedi.

MHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi  Mehmet Hanifi Bakan, çalışmalarını  Mersin SES Gazetesine açıkladı. açıklamasında; Mezitli’deki genç nüfusa ve onların beklentilerine vurgu yaptı.

 Yıllardır Mezitli’li  olduğunu kaydeden ve Mezitli’nin sorunlarını çok iyi bildiğini söyleyen Mezitli MHP  Belediye Meclis Üyesi Bakan,  “Belediyecilikte Mezitli olduğundan daha üst seviyede vatandaşına hizmet veren bir belediye durumun da asıl amacım. Hedefim:Parti gözetmeksizin, Mezitli’yi Başkanım ile birlikte ciddi bir marka belediyecilik hizmeti veren bir belediye haline getirmektir. İlçemizde genç nüfus azımsanmayacak kadar fazladır. Eğitim, spor, kültürel faaliyet ve her türlü diğer konularda genç nüfusumuza ciddi öncelik vermektir isteğimiz. Yıllardır ikamet ettiğim ilçemin genç, dinamik, aktif siyasetle iç içe olan, reel düşünen ve fikir sahibi, ilçesinin sorunlarını gerçekten bilen Belediye Meclis Üyesi olarak ilçeme hizmet vermek için bu yola çıktım. Yıllardan beri Mezitli’de yaşayan biri olarak, ilçemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Gönülden bağlı olduğum ilçem için ben de varım” şeklinde konuştu. 


ETİKETLER :
Diğer MHP haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Arşiv Arama
- -


Mersin Ses Gazetesi
Copyright © 2021 Mersin Ses Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi