https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi

MESİAD ÜYELERİ KURUMSALLAŞARAK DÜNYAYA AÇILACAK

Üyelerinin değişen üretim ve ticaret koşullarına uyum sağlaması amacıyla harekete geçen MESİAD, "Üyelerimiz Kurumsallaşarak Dünyaya Açılıyor" projesinin hayata geçirilmesi için Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ile protokol imzaladı.
Bu haber 2021-12-15 17:04:00 eklenmiştir

Üyelerinin değişen üretim ve ticaret koşullarına uyum sağlaması amacıyla harekete geçen MESİAD, "Üyelerimiz Kurumsallaşarak Dünyaya Açılıyor" projesinin hayata geçirilmesi için Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ile protokol imzaladı.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) üyelerine yönelik “Üyelerimiz Kurumsallaşarak Dünyaya Açılıyor" projesini hayata geçiriyor. Üye şirketlerin değişen üretim ve ticaret koşullarına uyum sağlaması amacı ile hayata geçirilmek istenen proje için Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ile protokol imzalandı.

Adana’da bulunan ÇKA merkez ofisinde yapılan imza töreninde konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Yeni dünya düzeninde üretim ve ticaret daha fazla önem kazandı. Bizler de MESİAD üyelerinin kurumsallaşarak dünyaya açılmalarını, dünyaya açılan firmaların daha verimli sonuçlar elde etmesini sağlamak amacı ile “Üyelerimiz Kurumsallaşarak Dünyaya Açılıyor" projesini hayata geçirmek istedik. Özellikle ihracata yönelik çalışmaların yapılacağı proje kapsamında uzman kadroların vereceği eğitim sürecinden sonra uygulamalı çalışmalar ile pekişme sağlanacaktır. Bu dönem ÇKA, MESİAD dahil Mersin’den 3 adet projeye destek verecek” dedi.

Gösterdikleri ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı ÇKA yönetimine, Genel Sekreter Vekili Ahmet Rıfat Duran ve tüm çalışanlarına teşekkür eden MESİAD Başkanı Engin, ilerleyen günlerde eğitime başlayacaklarını kaydetti.

ÇKA Genel Sekreter Vekili Ahmet Rıfat Duran ise köklü geçmişi ile MESİAD’ın projeyi başarılı şekilde hayata geçireceğine ve projeye katılacak firmaların ülkemize sağladığı katma değeri artıracağına inandıklarını belirtti.

 


ETİKETLER :
Diğer ODALAR-BİRLİKLER-STK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Arşiv Arama
- -


Mersin Ses Gazetesi
Copyright © 2021 Mersin Ses Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi