TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİNDEN BAŞKAN SARI'YI ZİYARET.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı, Mersin İl Başkanı, üç Merkez İlçe başkanı ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etti. TDP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Mersin İl Başkanı Sema Tunca, İl Saymanı Canan Gürler, İl Başkan Vekili İsa Çelik, Yenişehir İlçe Başkanı M. Ekrem Gültekin, Mezitli İlçe Başkanı Kerim Özel, Toroslar İlçe Başkanı Erdal Baran ile bazı kurul üyelerinin yer aldığı ziyarette İl Başkanı Sema Tunca başkan Sarı’ya buket çiçek verdi.
Bu haber 2021-10-14 16:34:08 eklenmiştir

 Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı, Mersin İl Başkanı,  üç Merkez İlçe başkanı ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

TDP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Mersin İl Başkanı Sema Tunca, İl Saymanı Canan Gürler, İl Başkan Vekili İsa Çelik, Yenişehir İlçe Başkanı M. Ekrem Gültekin, Mezitli İlçe Başkanı Kerim Özel, Toroslar İlçe Başkanı Erdal Baran ile bazı kurul üyelerinin yer aldığı ziyarette İl  Başkanı Sema Tunca başkan Sarı’ya buket çiçek verdi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan yardımcısı öncülüğünde gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun olduğunu ifade eden başkan Veysel Sarı Mersin Şoförler Odası çalışmaları ve üyeleri hakkında bilgi verdi.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) olarak saha çalışmalarını sürdürdüklerini  ve Mersin’in en büyük Meslek kuruluşlarından birisi olan Mersin Şoförler ve Odasında Başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etmekten çok mutlu olduklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt ise TDP’nin yapısı, hedefleri ve  çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Yaklaşık bir saat  süren ziyaret toplu fotoğraf çekimleri ile sonlanırken Başkan Veysel Sarı Sarı, TDP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Mersin İl Başkanı Sema Tunca ile  İlçe Başkanlarının ziyaretlerinden memnuniyetini bir kez daha belirterek teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. 

 

 


ETİKETLER :
Diğer ODALAR-BİRLİKLER-STK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -


Mersin Ses Gazetesi
Copyright © 2021 Mersin Ses Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi