GİDERİK AKADEMİK PROJESİNE DERYA GRUPLA BAŞLADI

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) AKADEMİK Projesi kapsamında derneğin üyelerinden kurulan eğitim kurulu koordinesiyle firmalara/kurumlara yönelik kişisel ve kurumsal kapasite geliştirici eğitimlere devam ediyor. 20.02.2021 Tarihinde Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Eğitim Kurulu Koordinatörü- Profesyonel Koç Aslı DURMUŞOĞLU; birçok sektörde faaliyet gösteren Derya Grup çalışanlarına yönelik “Yeniden Başla- Kendine Koçluk Atölyesi” konusunda sunumlarını gerçekleştirdi.
Bu haber 2021-02-20 17:34:09 eklenmiştir

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) AKADEMİK Projesi kapsamında derneğin üyelerinden kurulan eğitim kurulu koordinesiyle firmalara/kurumlara yönelik kişisel ve kurumsal kapasite geliştirici eğitimlere devam ediyor.

     20.02.2021 Tarihinde Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Eğitim Kurulu Koordinatörü- Profesyonel Koç Aslı DURMUŞOĞLU; birçok sektörde faaliyet gösteren Derya Grup çalışanlarına yönelik “Yeniden Başla- Kendine Koçluk Atölyesi” konusunda sunumlarını gerçekleştirdi.

     Derya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KIŞ “ Grup sektör planlaması ve hizmetleri konulu sunumlarında ardından Girişimci İnsan Kaynakları Derneği işbirliğinde gerçekleşen eğitimlerin Pandemi döneminde çok önem kazandığını, Derya Grup çalışanlarını da Yeni Normal olarak adlandırılan döneme adaptasyonunu sağlamaya çalıştıklarını belirtti. KIŞ; Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu çalışmaların Mersin’in marka değerine büyük katkı sunduğunun altını çizdi.

     Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA; Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin kurumsal firmaların profesyonel yöneticilerinden kurulduğunu belirtirken; GİDERİK’in kurumlar arası iletişimin artması, Yeni Normal ile hayatımıza giren dijitalleşme konusunda iş hayatında farkındalık oluşturmak, üyelerin profesyonel deneyimlerini yine Mersin Markasına katkı sağlamak üzere çalışmalarına devam eden sosyal bir girişimcilik projesi olduğunu söyledi. 2020 Döneminde Pandemi olmasına rağmen birçok etkinliğe imza attıklarını 2021 de de özellikle AKADEMİK Projesi ile fark yaratmak istediklerini belirtti.

ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Mersin Ses Gazetesi
Copyright © 2020 Mersin Ses Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi