NEDEN MERSİN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞTIRILMIYOR?

Seçimler yapıldı bitti ama ne hikmetse bu seçimi kazanan Sayın Vahap Seçer’in Başarısı bir türlü hazmedilmedi. Büyükşehir’e atılan Molotof nereye atıldı? Komisyonların çalıştığı Bölüme Peki o Molotof bir kişiyi yaralasa,Büyük bir yangına sebep olsaydı? O zaman ne olurdu? Bırakın kin ve nefret tohumu ekmeyi de Sevgi Tohumu ekin,Kin ve nefret yerine samimiyet,dosluk tohumu ekin Lütfen Konuştuklarınız kimseye cesaret vermesin dostça hitaplarla dostça bir Meclis üyesi olmaya çalışın.
Bu haber 2021-02-02 22:27:05 eklenmiştir

Seçimler yapıldı bitti ama ne hikmetse bu seçimi kazanan Sayın Vahap Seçer’in Başarısı bir türlü hazmedilmedi.

Büyükşehir’e atılan Molotof nereye atıldı? Komisyonların çalıştığı Bölüme Peki o Molotof bir kişiyi yaralasa,Büyük bir yangına sebep olsaydı? O zaman ne olurdu? Bırakın kin ve nefret tohumu ekmeyi de Sevgi Tohumu ekin,Kin ve nefret yerine samimiyet,dosluk tohumu ekin Lütfen Konuştuklarınız kimseye cesaret vermesin dostça hitaplarla dostça bir Meclis üyesi olmaya çalışın.

Büyükşehir Belediyesine ait Taş bina da yakılır Su Depo Techizatlarına zarar da verilir çünkü bunları yapanlar o Meclis’te bunları savunanlardan güç kuvvet alıyorlar.

Meski’nin Techizatlarına zarar verildi Peki verilen zararın Faturası kime? Mersine yapılacak hizmetlere harcanacak Paralar şimdi o verilen Zarar,Ziyana ödenecek.

Yapmayın Lütfen düşmanlığı Bırakın El,Ele Gelin Mersin için var gücünüzle çalışın Düşmanlığın Faydası yok zararı çok.

Beyler Mersin Büyükşehir Meclisine birkaç defa Borçlanma geldi Meclis red etti.

Beyler Bu Borçlanmayı Sayın Vahap Seçeer’in kendisine vermiyorsunuz Mersin Halkına hizmet üretilsin diye verecektiniz Peki vermeme nedeniniz ne?Sizce Vahap Seçeri başarısız kılmaktı ama unutmayın ki siz Vahap Seçer’i değil Mersin Halkını Cezalandırıyorsunuz.

Her Meclis işine son verilen işçiler söz konusu olursa?

Beyler bir çok Meclis Üyesi geçen Mecliste de Meclis Üyesiydi Peki Geçen dönem işine son verilen işçilerin işine son verirken Sizlerin neden sesi sedası çıkmadı o zaman Kulak tedavisi mi Görüyordunuz?

Beyler Mersin Büyükşehir Belediyesi Vahap Seçer’in şahsına ait bir şirket değil Mersin Halkının refahı için çalışan bir kurum.

2 Sene sonra seçim var Seçim zamanı çalışın ve Yönetimi kazanın Lütfen şimdi Vahap Seçer’in çalışması için Mersin Halkına hizmet Üretilmesi için lütfen köstek değil destek olun Ben bir çok Cumhur İtifakı Mensubu Meclis Üyesi ile konuştum ve çok ilginç Cevaplar Aldım ne diyorlar Biliyormusunuz? Borçlanma oylaması Gizli oy ile yapılırsa Borçlanma Büyük fark ile Meclisten Geçer. Gurup kararı olduğu için Gurup kararına uymak zorundayız diyorlar.

buradan Tüm Partili Meclis Üyelerine Çağrım!... Gelin Mersi Halkının refahı için gelen teklifleri destekleyelim,Gelin Mersine faydanız olsun ki bu dönem Mersin Tarihine en başarılı dönem olarak geçsin Sayı Üstünlüğü Mersin’e hizmetti engellemesin ki Mersin Halkı sizleri alkışlasın

 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Mersin Ses Gazetesi
Copyright © 2020 Mersin Ses Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi